| Anxiousy a întrebat:

Cand ma cert cu iubita mea isi pune poza la avatar cu noi doi cand ne sarutam si statusuri ca ma iubeste etc. Cand ne impacam isi pune o poza doar cu ea la avatar si ma simt naspa ca nu poarta mereu decat atunci cand are nevoie de ceva. I-am zis asta si imi zice "imi este draga poza asta a mea" cand ne vom mai certa si va pune o poza cu noi doi iar o sa ii spun nu iti mai este draga? Nu este o mare greseala sa nu treci cu ochii dar nu vi se pare ciudat? Voi ati vrea ca iubitele/iubitii sa poarte la avatar/facebook poza cu voi doi sau doar ea singura?

12 răspunsuri:
| ady20hbk a răspuns:

Cati ani aveti? straight face astea sunt copilarii.

| AndreChan a răspuns:

Asta e inselatorie si cum ii spun eu puppy dog eyes-ielaughing Adica gata cand il vrei inapoi pui fete de catelus si te rogi de el sa se intoarca si ii spui cat de mult iti lipseste si cand il ai nu stii sa il pretuiesti asta ma enerveaza la lumea din ziua de azi in special la fetehappy chiar daca sunt fata nu fac asa adica daca e sa pierd pierd mi-am facut-o cu mana meahappy si asta e, deci? te-am ajutat cu ceva?

| RAY a răspuns:

Certate mai des cu ea daca vrei avatarul cu voi doi, sincer nu as avea nimic impotriva daca ar pune cu ea sau cu noi doi

| neutrino a răspuns:

Mie mi se pare normal ca trebuie sa fie doar poza ei. Mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calmează-te.
E o chestie minoră,care poate trece cu vederea.
Dacă tot te frământă aşa de mult, vorbeşte serios cu ea şi urmăreşte-i reacţiile!
Eu zic să nu o iei personal, iar dacă nu are o poză cu voi doi la avatar, facebook, nu înseamnă că nu te iubeşte.

Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,iubita ta face lucrurile exact inverslaughing. Bineinteles ca atunci cand esti intr-o relatie, iti place sa fii cat mai aproape de persoana iubita, chiar si prin pozehappy. Insa asta nu inseamna neaparat sa aiba la avatar numai poze cu voi doi impreuna.Ciudat este faptul ca atunci cand va certati isi pune poze cu voi iar atunci cand va impacati, isi pune doar cu ea. Poate ii este frica de ce vor spune ceilalti, ar trebui sa vorbesti cu ea si sa o intrebi daca intr-adevar are asteptari de la aceasta relatie, daca are sentimente pentru tine sau daca sunteti impreuna doar de vazul lumii.Insa,asta nu inseamna sa te certi cu ea doar fiindca nu isi pune la avatar poza cu voi doi, poate chiar ii place poza respectivahappy. Pune-te in locul ei, macar o data si tu ti-ai dori sa ai la avatar poza in care sa fii doar tu.Asta nu inseamna ca nu te iubeste, deci vorbeste cu ea, asta ca sa nu ramai cu vreo indoiala si nu-ti mai fa griji pentru astfel de lucruri.Pa-pa!happy

| Cosmin1I a răspuns:

Voi sunteti intr-o relatie numai pe internet?

| December a răspuns:

Astea sunt niste copilarii, niste prostioare. Poate sa-si puna ce poza vrea ea si pe fb si pe mess. Nu conteaza. Si eu fac la fel. Daca am chef schimb poza zilnic. Care e problema?

| Ina93 a răspuns:

Joaca teatru cu tine
cand va certati pune poza cu voi ca sa nu va despartiti si cand va inpacati pune poze cu ia ca stie ca ai iertat-o pentru ce ai facut tongue

| lucretian a răspuns:

Clar si-a gasit pe altu, nepoate. tii femeia de mana da ti-o f... altu, esti de treaba!

| Excitroli a răspuns:

Hmm,poate ca sa iti reaminteasca cat de bine va sta impreuna nu stiu si apoi sa iti spuna ca e frumoasa. Apropo cati ani aveti?