| denis11 a întrebat:

Cand ma dezvirginez si curge sange ce ar trebui sa fac adica doar pur si simplu ma sterg? p.s. sunt baiat.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La baieti mai rar curge sange. Daca ar curge ar fi vorba de 1-2 picaturi.Te stergi, normal.Ce ai vrea sa faci altceva? Sa-ti pui Pampers?

| Emilian65 a răspuns:

La dezvirginarea unui baiat este suficienta o simpla stergere a penisului cu un servetel si poti continua ce ai inceput, adica, actul sexual.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

laughing Pui gresit intrebarea.Ideea e alta, DACA curge sange.Ca ata ta are sanse mici sa se rupa si daca o face nu e vena ca sa curga balti de sange. Daca se intampla te stergi, evident.

| StephanieS a răspuns:

Tu nu sangerezi! laughing