| FunkYboy a întrebat:

Cand ma i-a in brate prietena mea ma inrosesc la fata si cativa prieteni au remarcat asta.Ma simt cam rusinat si, nu pot continua asa.Cum sa fac sa nu mai patesc asta

Răspuns Câştigător
| kittty a răspuns:

Asa este firea tahappymai rushinos.Schimbandu-ti firea.Adik sa incerci sa nu mai fi asa rushinosbatting eyelashes nu o sa te mai inroshesti.:* Succesc>:d<
big grin Fundita?smug

6 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

Sigur ca nu poti! Te-a luat in brate pentru ca te iubeste. Nu ai de ce sa te rusinezi ca pana la urama e vorba de prietena ta, deci nici un motivde ingrijorare, nu e asa? Am mai postat si eu niste intreabari ceva gen - cum sa invingi timiditatea?, aici avdn nevoie de ceva sfaturi pe care sa le aplic pe cineva. NU iti fa griji. Totul vine din capushor

| Miauti a răspuns:

Gandeste-te in alta parte.

| kimora_8189 a răspuns:

Nu e un lucuru aiurea e chiar ok incerca sa o strangi mai des in brate poate poatetongue

| superwoman a răspuns:

Bucura. te de momentele aceste love struck, mai incolo vei fi satul de imbratisarile iubitei si nu vei mai simti nimic atat de profund. Asa ca bucura. te cat ai ocaziabig grin

| liviu18 a răspuns:

Pai cand te ia in brate uitate la sini iai si nu te mai inrosesti ci te exciti tongue

| LoVeLy_3874 a răspuns:

Buna, cheam-o dupa scoala acasa la tine pentru a vorbi!(daca nu vrei acasa la scoala (la baie)sau intr-un loc ferit de ochii lumii... explica-i(ia-o usor intreab-o cum se simte cand te ia in brate si daca spune ca nu simte nimic incearca sa ii spui ca tu te simti cam jenata, daca ea este o persoana sufletista spune-i sa va faceti voi un semn al vostru ca ea sa nu te mai ia in brate)pupic