| matesmira a întrebat:

Când mă sarut cu Iubitul meu mă prinde de fund si de sâni, și îmi pune mana pe penisul lui, credeți că e ok?

16 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Perfect normal

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat este de indraznet iubitul asta, ca-ti pune mana pe organul lui ca sa vezi si tu cat de mult puta lui este interesata de tine.
Acum depinde si cati anisori aveti...

| Emilian65 a răspuns:

Nu este ok ce face iubitul tău.

| Sofer a răspuns:

Perfect normal dar daca tot pui mana pe ea. Joaca-te cu el.

| sofisis a răspuns:

Cati ani aveti? Ma gandesc ca esti mica daca pui intrebarea asta. Baietii mereu vor cauta apropiere fizica. Important e cum te face pe tine sa te simti cand faci asta.

| LordCristobal a răspuns:

Da,e foarte fain, imbunatateste calitatea actului sexual.
Si sexul e mai placut in aceste conditii spuse de tine.

| anonim3247 a răspuns:

Ar trebui să aibă 3 mâini el ca să facă ce ai spus.

| rupBalega a răspuns (pentru anonim3247):

Esti prost daten kilu meu!

| anonim3247 a răspuns (pentru rupBalega):

Ai spus - Esti prost daten kilu meu!
Ia uită-te să vezi ce ai aici
https://www.tpu.ro/lista-utilizatori-care-te-ignora/

| AdioTPU a răspuns:

Daca chestii de genul sunt permise intre voi și sunteți într-o relație de mult timp atunci e ok.

| GeorgeCazan a răspuns:

Cred ca iubitul tău e Shiva (zeul hindus cu multe brațe). Deci ca să înțeleg: 2 mâini pe sâni, cel puțin o mână pe fund și încă o mână cu care îți ia mână și o duce spre penisul lui.

În altă ordine de idei, băiatul vrea sa facă sex cu tine. Înclin să cred ca tu ești minoră și poate și virgină. Poate și el e virgin. Aveți grijă și protejați-vă.

| Fonk a răspuns:

Da

| Mda01 a răspuns:

Totul depinde dacă este ok pentru tine sau nu, dacă pentru tine e ok ce face el asta însemnă ca e bine ce face =)
Totuși, dacă mă întrebi pe mine, partea cu penisul e ciudată, în rest totul normal dacă și ție îți plac gesturile lui.

| Punctsivirgulaa a răspuns:

Depinde de ani, depinde daca este permisa chestia asta între voi, depinde daca si tie iti place, depinde de foarte multe chestii. In principiu:17ani+o cunoștință medie-hard despre viata sexuală+sa iti placa=nu va fi absolut nimic rau orice ati face.