| Annaa_5032 a întrebat:

Cand ma vad cu prietenul meu, ma saruta, dar in acelasi timp sta cu o mana numai pe picioare fund, ma mangaie si eventual mai si strange. ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Ai mai pus o intrebare de genul asta.
Intelege ca te doreste mai mult decat crezi...
Adica vrea si sex. il exciti. intelegi?

4 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Cred ca te doreste. barbatilor in general le place sa mangaie, si acum sa fim sincere si noua ne face placere

| OneMoreChance a răspuns:

Petting

| callmebeautiful a răspuns:

Eu cred ca vrea sa te indragostesti cat mai tare de el sa nu-i poti refuza nimic si apoi sa-ti ceara sa faceti...s _ _

| lavy_7345 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste...si cred ca ar vrea sa faca sex cu tine...