| Halas36 a întrebat:

Cand penisul imi întra in erecție, sta ridicat in sus. Cum pot face sa stea drept (perpendicular cu corpul)?

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Vezi sa nu-ti strici organul.

| Donsavas a răspuns:

Nu poti. Doar chirurgul poate sa i corecteze poziția.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Freaca-l cu sare-China-roz.

| 90210 a răspuns:

Asa trebuie sa fie

| UnTipObisnuit a răspuns:

Ai nevoie de inca cineva pentru asta.
Iti suegerez o persoana de sex feminin. Sugereaza-i sa se ofere voluntara. Ai in fata gaura, iar penisul cat este inserat va sta perpendicular cum iti doresti. big grin

| Andrei1400 a răspuns:

Penisul tau trebuie sa stea asa cum e. Deoarece el cand e in erectie se "asteapata ca organul genital feminin sa fie acolo" sunt mai multe motive