| bloodlover66 a întrebat:

Cand poate o persoana sti cand este pregatit psihic pentru inceperea vieti sexuale? Adica toti spun nu iti incepe viata sexuala esti tanara. Asta e din punct de vedere fizic dar daca nici la 18 ani nu esti pregatita psihic? Intrebarea mea e cand stie o persoana daca e pregatita din punct de vedere psihic pentru inceperea vieti sexuale?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand in mintea acelei persoane se petrece acel gand de DA SANT PREGATIT si o face cu perechea sau noaptea cu o curva sau o amica depinde cu cine.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Persoana este destul de matură atunci când se simte pregătită psihic pentru asta, fără teamă de necunoscut.
Pa, pa.