| Last13Lucky a întrebat:

Cand sarut o fata imi e frica sa nu fac ceva gresit cum sa fac sa scap de teama asta?

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

Gandeste-te in primul rand de ce anume ti-e frica daca vei gresi? Si daca deja ai sarutat si greul primului sarut a trecut dc te mai temi? greseli facem toti, incepatori sau nu.Si eu mai fac greseli laughing un dinte-n dinte ceva acolo laughing dar trec peste cu zambetul pe buze.N-ai dc sa te temi, la urma urmei e un sarut nu examen laughing.Nu-ti mai fie asa frica pentru ca fetele nu-s asa rele sa stii.Baftaaaaaaa la sarutat! Iti doresc sa faci fetele sa tremure dupa un sarut cu tine big grin

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai si mie mi este frica cind dansez cu prietena mea sa nu o calc pe picior dar totusi trebuie sa dansez cu ea nu i asa? inteelgi tu?

| rino90 a răspuns:

1. nu o sa scapi deloc usor
2. chestia cu sarutu e total haotic
3. in general scapi de asta cand intalnesti o partenera mai stabila cu care sa nu te simti criticat sau cand iti incepi viata sexuala

| Virkno a răspuns:

Pai trebuie sa ai mai multa experienta, nu stiu trebuie sa exersezi mai mult sati treaca frica de care spui alta solutie nu vadbig grin

| STEFANXxX a răspuns:

Nu-ti fie teama daca stii sa te saruti inseamna ca tu trebuie sa actionezi in felul urmator.Tie nu iti e frica tie doar iti e rusine si ca sa scapi de aceasta rusine trebuie sa fii cu ea mai des si sa o imbratisez sau sa o saruti pe obraz.winking,big grin sper ca te-am ajutat.

| Chocolate_4593 a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti placa fata iar apoi totul vine de la sine.