| Katey a întrebat:

Cand se uita la mine ce trebuie sa faca ca sa imi dau seama ca ma place?
Sai ii spun sau nu ca il plac...cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se uita la tine, se vede in primul rand in privirea lui daca te place.E foarte dulce si atenta spre tine, sau poate intr-un fel cand te uiti tu sa si`o retraga.Si iti zambeste din cand in cand, te analizeaza si pare interesat.In mare,este atent la tine si la ceea ce faci,nu disperat,dar te mai urmareste cu privirea,iti mai arunca un zambet,observa cum esti imbracata. Eu zic ca nu ar trebui sa-i spui ca`l placi,poate el nu simte la fel si te vei simti prost, sau poate nu apreciaza fetele asa directe si tupeiste.Dar daca il cunosti si sti ca ii plac genul asta de fete, ar trebui sa-l abordezi tu printr`o discutie sau un gest.Eu zic ca cel mai bine ar fi sa-i zambesti,sa-l privesti atent,dar nu insistent, cand treci pe langa el sa pari asa mandra ar sa nu te uiti atunci la el, ai putea sa-l mai prinzi de mana cand treci pe LG el.Ar fi o metoda si sa ii faci o data cu ochiul asa indraznet, iar apoi sa nu-l mai bagi in seama, atunci va veni el la tine ca va vedea ca esti indiferenta dupa ce ai incercat sa-l agati.Acestea sunt metode care le-as folosi eu daca ar parea interesat de mine. Sper ca te-am ajutat :*