| faranume a întrebat:

Cand te-ai indragostit prima data? Unde sh cum te-a cucerit?

15 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Acum un an si 2 luni... e cel mai dragut baiat din lume, il iubesc pentru ca desi ma supara stie sa ma faca si fericita!

Shin
| Shin a răspuns:

Hm... cred ca in clasa a 5-a sau a 6-a... avea cel mai frumos zambet pe care l-am vazut vreodata... tongue
Shinwinking

| Artemiss a răspuns:

Acum 3 ani.Nu ne suportam si ne certam mereu, nu stiu cum am putut sa ma indragostesc de el dar a fost frumos.Parea un baiat k, romantic, ma simteam protejata, multe fete il placeau, era mult mai mare eu eram o copila...Prima dragoste...nu o voi uita niciodata!

| ioanaa a răspuns:

La 16 ani. Am avut o relatie de doi ani. Nu o sa spun ca era cel mai dragut si mai bun din lume, avea si el defectele lui. Dar m-a invatat sa iubesc, mi-a aratat viata cu bune si cu rele. Ii sunt recunoscatoare si in ziua de azi pentru tot ce m-a invatat. Acum suntem amici.

| BlueDreams a răspuns:

Acum un an, nu stiu daca a fost chiar iubire dar a fost mult mai mult decat atractie fizica, M-a cucerit prin felul lui de a fi, e amuzan, sensibil.

| catalina_2916 a răspuns:

Pe la 15 ani si acum sunt indragostita de aceea pers. m-a cucerit inocenta si blandetea lui... n-a facut nimic special sa ma cucereasca. a fost de ajuns o privire, un zambet ca sa-mi ajunga la inima.este un baiat cu totul deosebit.simpla lui prezenta ma face sa ma pierd.:Xhee hee pacat k este cam imposibila iubirea noastra.ne despart multe crying in fiecare zi tot plang din aceasta pricina.in fine.tot ce sper e in curand sa fim impreuna

| alexdop21 a răspuns:

Nu prea m-am indragostit asa tare in viata mea, mai mult atractie fizica, dar pot spune ca am simitit ceva asemanator cand eram mai mic la scoala in scoala generala

| Cosmin a răspuns:

Cand eram in clasa a 11... a durat aproape 2 ani, dar din pacate s-a terminat totulcrying

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Prima data? La liceuhee hee adica acum un an :p eram boboaca si am inceput sa vb pe mess k un baiat din liceu mai mare k 2 ani :p [era arab] si pur si simplu k timpul m-am indragostit de el. ma rog am fost impreruna si dupa 4 luni ne'am desparytithee hee mi-am dat seama k nu este de mine happy Tu?

| dulcika a răspuns:

Buna.
inainte sa termin scoala, m-am indragostit prima data...
ma cucerit cu tot ce avea el, mi-a placut tot la el, este cel mai deosebit baiat pe care la-am avut in toata viata mea...desi nu mai suntem impreuna il pastrez a pe un trofeu in inima mea... si in momentul d fata mai tin putin la elhappy
am ramas aminci acum.happy
pa

| pisycutza a răspuns:

Prima data m-am indragostit acum 6 ani, nu ma cucerise, am stat cu el sa scap de el ca era prea insistent, apoi a aparut iubirea. :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta de 7 ani prima data! Am fost indragostita de Pepe... L-am vazut la tv... si pur si simplu... Acum Sunt indragostita de altcineva Il cheama George... Arata ok si sa stii ca eu nu ma uit dupa banii acestora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M am indragostit la varta

| aniuta a răspuns:

Mam indrogostit prima data primavara aceast de un baiet... mi-a fost foarte bine impreuna si la mine in stomac marca zbura fruturasi big grin

| babygirl a răspuns:

De cand am vazut persoana pentru prima data m am si indragostitlove struck:X.la tara ma cucerit. desi el sta fata in fta cu blocu meu:d.ne iubim foarte foarte mult :X:XX:X::X