| Sweety_3695 a întrebat:

Cand te duci la consult ginecologic si ti-ai inceput viata sexuala iti baga mana? Toata?raised eyebrows. Sau cum anume procedeaza? Ca nu prea cred ca introduce toata mana.Chiar daca esti activa din punct de vedere sexual, nu cred ca e asa d largbig grin.confused

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

NU, numai doua degete (respectiv indexul si mediusul) si acelea cu lubrifiant.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum să bage toată mână?
Tu când te speli bagi toată mâna?
Se folosesc doar două degete și cu mânușă sterilă, lubrifiant dacă face și tușeu rectal, se folosește de asemenea și valvale vaginale (ori bivalve) pentru a vedea cum se prezintă vaginul.
Sănătate.
Pa, pa.

| AnonimA a răspuns:

laughingthinking

| NickiMinaj a răspuns:

Nu. Trimit o nava extraterestra si un echipaj complet de circa 10-20 de omuleti verzi si cu ochi lichizi. De aici merge repede treaba.

| Just4FunHD a răspuns:

Radiografie laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Angi_8815 a răspuns:

Nu. stai calma! Nu iti baga toata mana doamne fereste laughing)...Doar vreo 5 cm. Stai calma>big grin