| Deutza_5625 a întrebat:

Cand un baiat place o fata ce face ca s-o demonstreze sau cum se manifesta dragostea acelui baiat?

Răspuns Câştigător
| SIC_2092 a răspuns:

Cand un baiat place o fata face multe lucuri, unele dintre ele tampite. In orice caz, va incerca ORICE ca sa iti atraga atentia, si se va da mare cu fiecare ocazie, va incerca sa para romantic, de treaba, aproape de tine, ca te intelege si altele. Oricum ar fi iti poti da seama si singura dupa cat de des vorbeste cu tine si te baga in seama, mai ales pe mess si nu cred ca trebuie sa-ti mai zic sa te uiti in ochii lui atunci cand se uita la tine si iti vei da seama

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SI eu am aceeasi intrebare di am gasit raspunsul te face sa razi sau chiar sa razi in hohote ca si mie tot timpul ii spun sa inceteze sa mai spuna kilometru iar eu fatce asat de nerepetate ori si cand iti spune la urecheb incep iti vine sa razi sau se uita cu o privire de parca s-ao iuta la ceva care nu a mai vazut nici o data dar tu fii atenta la privirea lui si iti vie da seamna doar esti fata fetele au acest simt!