| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

Cand un barbat se simte "amagit" dpdv sexual de o femeie cam de vreo 2-3 ori el renunta la respectiva femeie sau asta il intarata si mai tare ca sa obtina "prajitura"? happy

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Eu as renunta la o asemenea femeie.

| munteanuionvictor a răspuns:

Renunță.

| SG1995 a răspuns:

Daca e vorba doar strict de sex, nu merita sa iti bati capul, il obti mai usor in alta parte.

| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de crezut ca ar fi multi barbati care ar accepta si s-ar multumi cu asa ceva, sau sa devina intratat de ''altruisti'' incat sa accepte sa continue o relatie in care factorul sex da ''rateuri'' chiar de la inceput. Probabil ca majoritatea nu ar accepta compromisul si ar cauta ca cel putin macar sa guste, sau de ce nu sa manance o alta ''prajitura''. big grin

| mihai69 a răspuns:

Depinde ce înțelegi prin „amăgit".
Dar în principiu, cam da - majoritatea vor căuta în altă parte.

| ShamelessQboy a răspuns:

Nu are rost, sa mai insiste.