| mateiciprian a întrebat:

Cand un cuplu fac dragoste,partenera trebuia sa se termine si ea, sau o fac fara ca partenera sa se termine?

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Eu zic sa pui mana sa inveti, lasa sexul pentru aia care au ceva in cap! Greu cu romana, nu? Atunci ia o carte si citeste, poate mai inveti sa scrii

| Azµre a răspuns:

Primul și cel mai important lucru! FEMEIA trebuie să se simtă bine! Asta înseamnă că da fă-o să se termine! Dacă tu te termini primul ești EGOIST, iar femeia altădată nu-ți va mai da păsărică!

| Oana92 a răspuns:

Logic si de bun simt e ca ambii parteneri sa se simta bine. Pentru placerea unuia singur exista masturbare.

E adevarat ca nu toate femeile ajung la orgasm, dar e cam de datoria barbatilor sa aiba grija ca acest lucru sa nu se intample mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu neapărat, nu există o anumită regulă, nu-i bătut în cuie lucrul ăsta.
Te pup!

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu ma mir ca ai asa o parere despre sex in general din moment ce consideri ca nu e neaparat ca o femeie sa aiba orgasm in timpul actului sexual...

| WildDream a răspuns:

Nu ti se pare normal sa termine si ea? Sau fata trebuie sa stea acolo doar pentru placerea lui?
Din pacate multi "barbati" o fac doar pana se termina ei si apoi fata ramane cu ochii in soare si se mai si cred mari experti in arta amorului laughing)
Si ca raspuns la intrebarea ta, asta daca nu l-ai inteles din ce am scris mai sus, e ca da trebuie sa se termine si ea nu numai el :p

| Incepator01 a răspuns:

Domnu mateiciprian99, tovarase, cand un cuplu FACE dragoste, nu fac dragoste ca nu-s 5 cupluri sa faca harlem shake porno. Inteles?

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Copcile,inainte sa ai preocupari d-astea, invata limbul romanesc! Asa ca, hai, valea la scoala! Si lasa tampeniile pentru cand mai crestihappy

| crystygye a răspuns:

Daca vrei sa mai dai la buci, DA

| Pysykutzza a răspuns:

Nu e neaparat dar nici ca ea sa ramana nesatisfacuta.