| Awesom a întrebat:

Cand unele dintre voi fetelor aveti de ales intre un pampalau aka baiat bun si unul rau, va asumati si riscul ca atunci cand se intoarce dimineata beat mort din club sa va izbeasca cu o palma? Alegeti prima sau a doua varianta? Va multulmesc.Nu ma astept la raspunsuri intelepte sau argumentate.

3 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Aş alege băiatul cuminte, însă nu ştiu de ce îl consideri pămpălău. De ce să vreau un băiat rău doar pentru că iese în evidenţă cu prostioare de cartier? O persoană superficială ar alege un băiat din acesta, însă eu mi-aş alege un băiat cuminte să fiu sigură că mă iubeşte numai pe mine.

| floricika_1940 a răspuns:

Aleg prima varianta, deoarece un baiat cuminte stie sa te respecte si sa iti ofere tot ce ai nevoie.Nu as alege varianta a doua pentru ca un baiat rau niciodata nu va deveni asa cum imi doresc si nici nu ma ot intelege cu el, deoarece majoritatea timpului si-l petrece cu baietii lui.

| Raizen a răspuns:

Nu consider ca numai un baiar rau ar putea sa vina beat din club.De ex eu nu sunt un baiat rau(smecher) dar o data pe saptamana mai ies si eu si se poate intampla sa vin beat.Si sincer oricat de beat ai fi nu poti sa faci asa ceva.