| 43v3r a întrebat:

Cand v-ati sarutat prima oara?

16 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

La 13 ani si cateva luni.

| Ririru a răspuns:

13 ani. happy

| Nextone a răspuns:

Pe la 14 anihee hee si nu a fost chiar momentul pe care il visambig grin

| Mao a răspuns:

La 14 ani jumatate. ^^
Tu?

| Emma a răspuns:

La 13 ani :X
N-o sa uit niciodata :X

| BeHappyForMe a răspuns:

La 16 ani si a fost super am simtit fluturasi si ca plutesc dar pacat ca relatia noastra a durat doar 3 luni, de fiecare data cand ma saruta simtea ca urc pe un norisor.

| Delya_6437 a răspuns:

Ieri big grin

| Traian a răspuns:

Prin clasa a7a la inceput big grin

| Sallatiny a răspuns:

La 13 ani si 3 luni:X

| chocolattee a răspuns:

14 ani si o saptamana big grinlaughing era 22 aprilie, anul nu-l zicbig grin

| nustiu_2803 a răspuns:

Buna
Aveam 13 ani.momentul asta no sa-l uit niciodata, o fost ceva deosebit.
Dar ce anume te intereseaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15 ani, dar as prefera sa uit, nu merita baiatul sa-mi amintesc d momentul ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca la 13 ani sau 14, nu mai stiu sigur

| Raluu_5695 a răspuns:

12 ani jumate

| aneta_3701 a răspuns:

La 6 ani copilareste, in clasa 9 a fost un sarut adevarat, pe care nu l uit niciodata