| anonim_4396 a întrebat:

Cand vedeti ca o fata refuza sa stea cu baieti adica nu a stat cu nimeni pana acum ce credeti despre ea?

4 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Eu cred ca ea isi doreste mai mult o pasarica decat ce au baietii happy

| Alexakos a răspuns:

1.timida
2. desteapta ( ca nu cade in plasa lor)
3. nu-i place sa stea cu baieti
4. asteapta invitatii
5. o fi mai retrasa in general.

| RANGE a răspuns:

Lesbi direct

| ruxandra1 a răspuns:

Buna Aniiii! eu cred ca o fata cand refuza baietii si nu a mai stat cu nimeni pana in momentul dat,este rusinoasa, cuminte,virgina daca nu a mai stat cu nimeni,timida,poate inca nu este pregatita pentru o relatzie,sau poate refuza doar persoanele care nu ii plac si nu sunt de nasul ei,sau poate nu are permisiunea de la paritzi sa stea cu baieti,poate este prea mica pentru varsta ei,poate are o lume numai a ei, sau are alte orientari sexuale. sper ca te-am putut ajuta! bafta in continuare,, pe curand! Ruxandra