| bzzbzz a întrebat:

Cand vorbesti cu prietenu/a la telefOn ce subiecte aveti?
Despre ce vOrbiti?

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, de obicei preferam sa ne intalnim si sa vb. fata in fata; inainte vorbeam foarte des cu el la telefon, dar acum 1-3 ori e suficient...
Pai, nu prea discutam cine stie ce, ma intreba ce fac, unde sunt, cu cine, ce am mai facut ca e de fel cam gelos si posesiv si trebuie sa stie tot ce fac, daca nu ii raspund se enerveaza de numa si insista intr-una pana raspund; uneoi ne mai certam la telefon din motive banale, ba ca de ce vorbesc asa de rece cu el, eu ca are chef de glume si vb.aiurea,hee hee... dar asa in general nu prea ne intindem la povesti, doar asa sa vada ce fac, cum sunt, eu la fel il intreb si daca e nevoie sa imi zica ceva important sau eu lui, atunci ne mai sunam si cand e vorba de intalnire atunci el de obicei suna.
SI noi la inceputul relatiei, vorbeam non-stop despre de toate, nu ne mai saturam de vorba, dar intre timp ne-am calmat amandoilaughing.

| Razvan a răspuns:

Pai vorbim in general despre noi doi. Pot sa imi dau seama de cand spune "alo" care e starea lui de spirit.Ieri m-a sunat pe la 22 si contrar obiceiului meu adormisem. Mi-am dat seama ca ceva era in neregula dar cand a zis:"Stii cu cine vorbestiraised eyebrows" mi-a venit chiar sa rad. N-am vorbit de doua zile din motive obiective si el face o drama din asta.De asta il iubesc euwhistling

| Floreenofficial a răspuns:

rolling on the floor
despre nu vorbim?rolling on the floor
vbim despre orice draga.despre orice. laughing (si daca sunt ascultate telefoanele chiar nu ne pasa!) laughing

| Rukhsandra a răspuns:

Pai chestilea astea vin natural.Niciodata nu m-am gandit ce sa vorbesc cu el. Pur si simplu trebuie sa vina un subiect de discutie.Si nu e valabil doar daca vorbim la tel.La fel si pe mess sau fata in fata.
Intr-o relatie trebuie sa comunici happy

| Georgiana2905 a răspuns:

Pai nu avem niste subiecte tip pe care sa le vb mai mereu. Tinand cont ca locuiesc cu el, ma suna cand pleaca de la serviciu, in cazul in care doresc sa cumpere ceva de la magazin, mai vb la telefon atunci cand il sun ca sa ii mai aduc aminte ca il iubesc. Pe aici ne invartim