| RaluuX a întrebat:

Cand vreau sa ma loghez pe howrse.ro(ma numesc ralu_1997 pe howrse.ro)nu se incarca scriu parola tot si nu merge! Dc?straight faceCe as putea sa fac? Am muncit pentru contul ala si nu vreau sa se fi intamp-lat ceva cu el...doamne ferestesad
Scuze categoria!

Răspuns Câştigător
| rOckx3 a răspuns:

Nu te chinui. Şi eu am cont şi nici mie nu îmi merge. Ghinion, cred că este vreo problemă tehnică.

19 răspunsuri:
| numeleastanuepublic a răspuns:

Inteleg ce vrei sa zici ma chinui sa intru de o gramada de timp nu stiu ce are mi-am scris numele si parola si cand dau conectare nu se intampla nimic si colegul; ui meu ai merge contul ca jucam amandoi pe acelasi cont e prima data cand mi se intampla asta sad arpopo in joc sunt '' pana '' fara ghilimele bafta. funda?

| theodorafemme2001 a răspuns:

Probabil revizuiesc site-ul!

| RaluuX explică:

Haideti va rogcrying

Răspuns utilizator avertizat
| RaluuX explică (pentru Suntetiprearatati):

Ponei? De cand suntem animale? In fine nu ma intelegi normal ca imi stiu parola!straight faceDar nu se incarca deloc... dc?

Răspuns utilizator avertizat
| RaluuX explică (pentru Suntetiprearatati):

Nu ma intelegi, Nu se incarca! Exemplu:Tu cand cauti ceva pe google scrii acolo in bara ce cauti si dai enter si se incarca si ai gasit ce cautai,. dar la mine asta e problema ca nu se incarca.Nu pot sa schimb parola pentru ca repet nu se incarca...

Răspuns utilizator avertizat
| RaluuX explică (pentru Suntetiprearatati):

Cum sa pun pe cineva sa se logheze in locul meu?sadNu am cui sa ii dau parola mea.

Răspuns utilizator avertizat
| RaluuX explică (pentru Suntetiprearatati):

Copii de gradinita? Da cati ani ai de ma faci pe mine copil de gradinita?! Daca tu la 14 ani inca erai la gradinita e ok atunci...

| RaluuX explică (pentru Suntetiprearatati):

Copii de gradinita? Da cati ani ai tu de ma faci pe mine copil de gradinita?! Daca tu la 14 ani inca erai/esti la gradinita e ok atuncistraight face

Răspuns utilizator avertizat
| RaluuX explică (pentru Suntetiprearatati):

Nu imi vei lua contul stiu asta. Dar poti macar sa vorbesti mai frumos? Nu conteaza ca e un joc,, prostesc" pentru tine conteaza ca eu am nevoie de ajutor de ce crezi ca am pus intrebarea pe TPU? Nu am nevoie de comentarii care nu isi au locul.

Răspuns utilizator avertizat
| RaluuX explică (pentru Suntetiprearatati):

Intre timp am vorbit cu o prietena sa ma ajute.In fine mersi pentru,, pretiosul" tau timp alocat mie.

| George_Cristi_1996 a răspuns:

Da-mi mie parola ca il fac eu

| mariuca2013 a răspuns:

Si am avut(sunt mariuca2012)
Incearca sa dai de mai multe ori pe butonul de conrctare, la mine a mers. Apoi nu mergea nici sa hranesc sau sa joc.Acum cred ca mergehappy

| Flavycutza a răspuns:

Hmm... se pare ca amandoua ne confruntam cu aceiasi situatie. Eu stii ce am facut? Am folosit alt net. Daca esti pe Google Chrome schimbi netul. Te loghezi pe Mozilla Fiferox, etc. Mie mi-a mers. Bafta!
Funda?