| Bab a întrebat:

Care a fost ce-a mai lunga relatie? Cum v-ati simtit?

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Cea de acum. Avem 6 luni si ceva si relatia continua. E ceva deosebit, deoarece este prima mea relatie, il iubesc si ma iubeste.

11 răspunsuri:
| devilll a răspuns:

4 ani si jumatate pacat ca s-a terminatsad

| Ana a răspuns:

Este relatia pe care o am acum, facem 3 ani in vara love struck, este si prima mea relatie.

| Just a kid a răspuns:

9 luni cu o pauza d o luna deci 8.si cica inca continua da nu prea mult din pacate.nu prea is bune rel astea lungi la varste de astea(15 ani)ca toate se termina la fel.GROAZNIC.

| lavynika a răspuns:

Cea de acum este cea mai lunga. Avem un an si 7 luni si speram sa continue:X. E o relatie pe care o voi pastra in suflet pentru totdeauna:X.

| angel_6687 a răspuns:

1 an si-l iubesc enorm, traim o iubire interzisa. El nu stie de mine, eu nu stiu de el big grin

| silver19 a răspuns:

3 luni maxim...nu-mi plac relatiile de lunga durata! le URASC. toate se termina la fel! (ma refer la varsta de 15-22) sa zicem.

| Ada... a răspuns:

Doi ani si ceva, o relatie deosebita, speciala, pacat ca s-a terminat totulsad. Oricum a ramas o prietenie foarte stransa intre mine si elwinking.

| Ðida a răspuns:

Doua luni whistling

| iauru a răspuns:

Mda.nu prea sunt genu caruia sa-i placa o relatie de durata
dar acum am 3 luni cu prietena si chiar vreau sa dureze

| masly a răspuns:

9 luni si ma simt fff fericita:X:X:X:X:Xne iubim mult

| LoreEm a răspuns:

Cea mai lunga
eu am 12 ani si cea mai lunga relatie a fost acum 1 an cu 5luni
si mama simtit bine a doua 2 luni a treia5 luni
si acum sunt cu un francez si sintem tmpreuna se 2 ani