| SuperrBeibiii a întrebat:

Care a fost cea mai nebuneasca idee care v-a trecut prin minte?

6 răspunsuri:
| Muppet a răspuns:

Sa fug de acasă big grin... Dar nu am pus-o în aplicare tonguetongue

| alynutza_4886 a răspuns:

Sa iau masina lui tata si sa plec in lumelaughingdar a fost asa un vis.laughingdesi daca stau sa ma gandesc acum ca sunt mare poate poate sa implinestehappy

| SuperrBeibiii explică:

@ anonim. Aici nu-i bordel, draga si nici eu nu sunt vreo tarfahee hee.
Incearca sa faci *, poate te vei simti mai bine kiss

| Darkus a răspuns:

Cand am loat masina si vreo catevami de euro si am plecat prin lume, dar m-am intors dupa 1 an dar a fost foarte tare si m-am distrat pe cinste cu gagici succes daca ma urmezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te incerc pe tine

| tAke a răspuns:

Sa pun mana pe bucile lu unalaughing!