| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Care a fost prima voastra dragoste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah! Asta chiar nu pot uita laughing, era la gradinita.
Eram si eu un fan printre celelalte fete ale lui Robert. laughing
Doar ca eu eram fata pe care educatoarea o punea mereu sa danseze la serbari cu Robert. Bineinteles ca eu jucam teatru si eram ceva de genu " Iar cu tine...rolling eyes ", dar bineinteles ca imi convenea sa stau cu el mai ales ca scumpele mele colegute mai ale una mai antipatica ma invidia devil laughing).
Si ca sa o fac mai geloasa pe domnisoara cu pricina, i'am dat un pic lantu meu cu luminite, dala dreptunghi cu zodie si lant colorat care lumineaza cand ii faci nu stiu ce, iar Robert baiat dragut m-a lasat pe mine sa ma joc cu el. Am construit un oras din cuburi love struck.

Dar nu mai stiu nimic de el thinking

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Penisullove struck

| Ramonaaaa a răspuns:

@CocaCola bestialrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Anku112 a răspuns:

Unul din cei mai buni prieteni ai mei a devenit la putin timp prima dragoste love struck dupa o relatie de 7 luni jumate... totul s-a sfarsit happy e pacat dar totusi happy viata merge inainte

| Krista_2861 a răspuns:

Aia de mainelaughing