| PuFuleTz_5685 a întrebat:

Care ar fi locul cel mai potrivit pentru prima noapte cu persoana iubita?

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu nu cred ca este un loc anume, ci undeva unde sa se simta bine amandoi, sa nu fie deranjati, sa fie de preferat un loc romantic...important e sa se simta bine si in largul lor, daca sunt impreuna 2 care se iubesc, nu cred ca locul are asa mare importanta, depinde!

| SweetCandy a răspuns:

Undeva unde sa nu ne deranjeze nimenibig grinsa fim doar noi doi:X

| Farcas a răspuns:

Nu prea conteaza locul dar important e sa fie un loc sigur unde sa nu poata fi deranjati de nimeni astfel incat daca e pentru prima data, atat fata dar si baiatul sa fie relaxati ca preludiul sa fie cat mai reusit smug

| kaya a răspuns:

Normal ca in casa si in pat laughing

| seawolf a răspuns:

In patul parintilor

| DeyCj a răspuns:

Acasă la ea. Din câte ştiu ea se simte mai în largul ei pe „teritoriul ei" decât la el.Sau la un hotel cât mai departe de localitatea unde stă ea şi el dacă este ceva ce ar trebui ascuns de ochii lumii.