| FrumusikDragutzik a întrebat:

Care are un cont bunicel de imvu?love struck Pls am mare nev pentru o pr. daca aveti trimitetil prin mesaj. mersi love struck Fundaa!love struck

Răspuns Câştigător
| Nutemaijucacuinimamea a răspuns:

Euuuu til dau ddk imi dai funda til dau prin msjjjjjj are multe credite

2 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pitipoanco.Invata sa citesti categoria.Este categoria Jocuri PC/online numai pentru conturile tale stupide de imvu.Imi place gramatica ta "trimitetil". Aici nu esti pe mess""pls","nev","pr".

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna!
Invata si tu sa-ti faci credite ca nu pica totul din cer! Eu am reusit sa invat in timp si acum stiu tu de ce nu poti? Crezi ca totul ti se da asa ca ai tu chef?raised eyebrows si app mai uite-te la categoriehee hee