| Psihoyounger a întrebat:

Care categorie de intrebari TPU.ro ti se pare cea mai accesata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia unde sunt cele mai mari probleme, unde sunt cele mai mari carente - dragoste si sex.

29 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu ma interesez care este cel mai accesat, ce categoriile care ma ajuta sa ma informez, sa ma cultiv si sa ma stimuleze. Stiinta si filosofie, educatie, tehnologie, turism. Cu mentiunea ca si categoria dragoste si sex ma ajuta, dar mai rar, si doar prin raspunsurile anumitor useri care au rabdare si buna-vointa.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Adolescenti apoi Dragoste si Sex.

cami
| cami a răspuns:

O sa ti le pun in ordine (dupa parerea mea ) :
1. Adolescenti
2. Conversatii
3. Dragoste si Sex.

| Parintele a răspuns:

Am impresia ca se vede in graficul din stanga al site-ului.

| Georgiana2905 a răspuns:

Adolescenti, conversatii, dragoste si sex... parerea mea

| Leea1234 a răspuns:

Conversatii
apoi cred ca
trivia amuzante
dragoste si sex
adolescenti
muzica....etc

| Psihoyounger explică:

@gabry, nu te inteleg.

Psihoyounger

| Psihoyounger explică:

@gabry mersi pentru explicatie!

Psihoyounger

| Psihoyounger explică:

@ang3l_or_d3v1l pentru ca eu consider Dragoste si Sex ca fiind cea mai accesata categorie.

Psihoyounger

| M.J. a răspuns:

Adolescenti si apoi dragoste si sex. uita-te la nr intrebarilor din dreptul fiecarei categorii

| catalina_2916 a răspuns:

Adolescenti...si dragoste%sex.

| Marry:X a răspuns:

Buna. Dupa parerea mea cea mai accesata categorie este adolescentibatting eyelashes

| Andreeagen a răspuns:

Adolescenti
Daca pun o intrebare prefer sa o pun acolo. pentru ca stiu ca voi primi un raspuns mult mai rapid decat la alta rubricahappy
Am experimentattongue

Si e simplu te uiti la nr de intrebaritongue
1 Adolescenti
2 Sanatate
3 Deagoste & Sex
4 Conversatii
5 Timp liber

Asta ar fi top 5tongue

| danutza a răspuns:

Poi f simplu Educatie si Cultura Generala laughing sau cel putin asa ar trebui :-J
vad ca in top e ADOLESCENTI dar peste 1 luna 2 DRAGOSTE SI SEX o sa fie in top laughing

| frumusica80 a răspuns:

Toates interesante.

| Gabry a răspuns:

Idem doomnezeu...

| Gabry a răspuns:

Adica raspunsul meu este identica cu al lui doomnezeu

| dianka_4861 a răspuns:

Adolscenti si dragoste si sex

Răspuns utilizator avertizat
| Puiutz a răspuns:

Bunahappy:*. pai primele 3. eu zic ca sunt "adolescenti","sanatate" happy. si dupa "dragoste si sex". cam asa sta treabathinking

| DoomNEzeu a răspuns:

Adolescenti si dupa dragoste si sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.adolescenti
2.sanatate
3. dragoste si sex
4.conversatii

...se vede pe intrebari, daca te uiti acolo, in stanga ecranului, la categorii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adolescenti
Trivia
Dragoste

@ Psihoyounger, oare de ce ai pus intrebarea la dragoste si sex? Categoria coversatii e potrivita pentru. asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea in care se pune intrebarea: Ai id-ul lui Hanna Montanna?rolling on the floor

| cLaudYu a răspuns:

Daca ma uit la "Categorii" si vad cate intrebari sunt puse pe o anumita tema ar fi :Adolescenti(5797 intrebari), Sanatate(5399 intrebari) si Dragoste & sex(4267 intrebari)big grin

| Fuxy a răspuns:

1. Conversatii
2.Adolescenti
3. Dragoste si sex
4.Muzica
5. Timp liber
6.Sanatate

| miky_5469 a răspuns:

Sanatate!

| cincicifre a răspuns:

Cam toate de ce?

| cincicifre a răspuns:

Pai mie mi se pare ca cea mai accesata categorie este dragoste si sex love struck!