| anonim_4396 a întrebat:

Care consideraţi că este cel mai important lucru într-o relaţie?

Răspuns Câştigător
| Raresik a răspuns:

Comunicarea, Sinceritatea, Dragostea. si poate chiar si sexul. in unele cazuri. sexul face legatura mai stransa happy

12 răspunsuri:
| Mayhem_8215 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie o atractie. Dupa, sinceritate. Daca sunt astea doua, putin respect fata de celalat si e totul ok.

| glamour a răspuns:

Iubirea, respectul, increderea, libertatea, si sexul.

| fantasy01 a răspuns:

Sinceritatea si Increderea

| Euu_5736 a răspuns:

Cea mai importanta este increderea reciporoca... dupa mine increderea e pe primul loc in relatie big grin

| zuzu a răspuns:

Comunicarea.sinceritatea:d
si.atractia fizica blushing:*

| justmeesb a răspuns:

Comunicarea.

| Anca a răspuns:

Increderea.

| elasexygagica a răspuns:

Sex baby, sex love struck

| DeniSa_9048 a răspuns:

Dragostea si intelegerea.Eu cred ca pe asta se bazeaza o relatie.

| UniQue_1752 a răspuns:

Respect... de aici pleaca toate, inclusiv iubirea.

| Abstract a răspuns:

Rescpectul, increderea si sa ti la persoana respectivawinking

| NickiMinaj a răspuns:

Potrivirea big grin sa existe pareri si pasiuni comune. De restul nu mai zic, daca nu exista, nu se mai ajunge la relatie.