| Keyko a întrebat:

Care credeti voi ca e varsta normala pentru a face sex?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Parerea mea personala este pentru fete minim 18 ani

baietii minim 21-23 de ani
sexul nu este ceva de joaca el implica sentimente, emotii, si maturitate sa nu uitam de boli sexuale si de sarcinile nedorite din ziua de azi toate astea ar disparea daca am face sex doar cand ne maturizam mintal, financiar, biologic

13 răspunsuri:
| bOti98 a răspuns:

Depinde laughing as zice ca 15 - 16 dar e treaba ta cand vrei rolling on the floor

| mona a răspuns:

De la 16 ani...

| AikkoxD a răspuns:

17+

Răspuns utilizator avertizat
| moartetiganilor a răspuns:

10-n sus.

| Hasz a răspuns:

Dupa 18 ani.

| IJDGAF a răspuns:

Imediat ce ți-a venit ciclul prima oară (prima erecție). De preferat cu cineva de vârsta ta, ca să nu facă sărmanii majori închisoare după asta

| Raizen69 a răspuns:

16 +, daca nu poti sa astepti baga oral...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata deja e buna de la 9 ani. La 10 ani deja ar trebui sa fie maritata. La 12 ani sa fie pregatita sa faca bebe. Dar inainte de toate astea, trebuie sa fie informata, cum sa creasca bebelusii. Baiatul poate sa faca sex de la 8 ani, deja, pana in 13 ani trebuie sa devina tata. Suntem oameni si trebuie sa ne inmultim, imoralitatea este doar o scuza.

| caterinasmile a răspuns:

Uite ce cred eu! Stim cu totii ca acum tinerii stiu mult mai multe decat cea stiau parintii nostri cand erau de varsta noastra nu? ..Eu am fost invatata de catre femeile din jurul meu ca nu conteaza varsta ci daca esti pregatita u sufleteste si mintal. Oricum nici la o varsta foarte frageda nu'i bine pentru ca atunci corpul unei fete de exemplu sufera schimbari destul de majore si e mai naspa.Conteaza foarte mult ce educatie sexuala ai primit sa spun asa. daca ti s'o vorbit despre asta. daca e vorba de o fata conteaza si cu cine o face prima data! Funda?

| AhileSemiZeu a răspuns:

18 ani.

| ioana99953 a răspuns:

Raymusic22tm ai si tu dreptatea ta in felul tau dar depinde de baiat si de fata cand credetii ca santeti pregatiti sa o faaceti puteti linistitii

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

19 ani in sus