| unaboona a întrebat:

Care diferenta dintre vaginul unei fete virgine si a uneia dezvirginata care face sex regulat? ma refer la aspect

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In afara de prezenta himenului la prima si absenta lui la cea de-a doua, nu exista absolut nici o diferenta.

| Paula007 a răspuns:

La o prima vedere sa zicem ca niciuna. doar in interior, pentru ca, se presupune ca himenul este rupt deja, si nu vei mai fi la fel de stramta ca atunci cand erai virgina happy un baiat isi va da seama tongue

| Pedala a răspuns:

Pai principala diferenta e ca primul e ca un scaun de lemn, iar al doilea ca un fotoliu cu suport pentru picioare, care stie sa aiba grija de musafiri. La aspect nu e diferenta mare, poate un pic culoarea. vaginul dezvirginat e mai rosu, cu tenta spre albastru metalizat. Nu face sex ca te prinde mami si nu te mai lasa afara!

Răspuns utilizator avertizat
| ronin33dan a răspuns:

Nici o diferenta, dar chiar nici una.singura diferenta intre virgina si dezvirgina... este acel himen, nu va mai stresati ca se largeste ca se ingusteaza, etc.Esti virgina nu intra "piticu", nu esti, intra "piticu". Atat!

| Irina_4710 a răspuns:

Nici una