| Zenithf a întrebat:

Care din voi a vazut serialul "Startrek: Enterprise", ce ziceti de denobulani, ca fiecare barbat sau femeie putea avea 3 sotii/soti, si in plus de asta erau foarte libertini, puteau face sex cu oricine fara ca sotiile/sotii lor sa fie geloase/gelosi? big grin

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

In poza asta chipul e al tau? ( pentru ca este modificat si pe net e aceeasi corp dar cu alta fata ) big grin

| Zenithf explică (pentru evenso):

Portretul mi l-a facut un prieten, coleg de la vechiul loc de munca, un artist adevarat, ma rog, in cazul meu si-a luat libertatea de a folosi acea poza pe care o stii si o poza de-a mea si le-a lucrat in photoshop. big grin
A mai facut o poza si la alt coleg in costum de marin, lui si-a facut in costum de cosmonaut, face caricaturi, portrete dupa poze, daca locuiesti in cluj poate iti face si tie un portret, contra unei sume modice.

| sabilopod a răspuns:

Hmm.am vazut filmul si na...toate popoarele cu traditiile/regulule lor...