| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai eficienta modalitate sa-l fac pe un tipm din liceu sa ma placa?(mentionez ca el sta mult in clasa)

Răspuns Câştigător
| Angelsergiuboy a răspuns:

Sta mult in clasa... interesant, de fapt nu chiar, daca sta mult in clasa in banca lui sau nu stiu prin clasa il prinzi intr-un loc mai restrans mergi la el cauti subiecte comune de discutie doar sa nu iti placa tot ce ii place lui pentru ca nu ar fi normal si siar pune semne de intrebare dar cel mai simplu intri intro discutie cu el stai mai mult cu el la discutii si gata daca e acolo ceva o scanteie se aprinde la amandoi de fapt la el ca tu arzi demult.

6 răspunsuri:
| AlexXutzu07 a răspuns:

Buna, singurul raspuns este TIMPUL, incearca sa atragi mereu atentia asupra lui si ca el sa te observe. Fiind barbat o sa faca orice sa te cucereasca, intr-adevar daca simte acel sentiment numit 'iubire' ' profunda '. Se spune ca de multe ori iubire se cauta, se gaseste, se traieste. Mult Succes :*

Răspuns utilizator avertizat
| IubescRapidBucuresti a răspuns:

Frumos exact ca un razboi sovietic verivici zona, cauti aliati, alegi pozitia si dupa ataca din plinwinking

| DiiiaDy a răspuns:

Daca aveti amandoi facebook il poti aborda acolo salutandu-l dandu-i niste like-uri si incepand o conversatie.Incearca sa fi cat mai naturala nu incerca sa fi ceea ce nu esti, fi tu si vei avea mai mult de castigat.Ia atitudine :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-l poti face sa te placa. Ori te place, ori nu. Dar poti sa vezi daca te place. Da-i un sarut!

Răspuns utilizator avertizat