| joy a întrebat:

Care e cel mai frumos actor?

Răspuns Câştigător
| cristi a răspuns:

Cele mai frumoase actrite sunt Jesica Alba si Eva Mendez

30 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

William Levy fara indoiala

Anna
| Anna a răspuns:

Mie imi place Hugh Granthappy

| sabina a răspuns:

Jason Statham oh go on

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Cate femei atatea gusturi - mie imi plac atat de multi actori incat nu stiu sincer care e cel mai frumos. Imi placea culoarea ochilor lui Paul Newman - sau a lui Mel Gibson... sau ai lui Alain Delon. Oricum nu tine neaparat de frumusetea fizica - Imi place enorm si Gerard Depardieu. Conteaza atat fizicul cat si ce in spatele acestuia. Gandeste-te la o combinatie de calitati - culoarea ochilor de la unul, inaltimea si conformatia de la altul... Imi plac mai mult actorii bruneti, dar de aceea apreciez si frumusetea saten-blonda a lui Brad Pitt. Printre cei mai sexi barbati actori - sunt si Johnny Deep sau Colin Farrell.
Tie care ti se pare frumos? Sau sexi...

| J7anine a răspuns:

Sean Connerye cel mai buhuuun drooling!
ar mai fi fost George Clooney, da pan' sa i se urce la cap si Johnny Depp...cand era rau happy

| J7anine a răspuns:

A, si nici cu noul Bond nu mi-e rusine! happy

lolita
| lolita a răspuns:

Matthew McConaughey e super baiatul meu se va numi asa. poate se lipeste norocul de el happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jared Leto-in primii 50, din cei mai frumosi oameni ai lumii.

eileen
| eileen a răspuns:

Preferatul meu este Hugh Grant ca si al Anei, dar asta inainte sa se ingrase, acum e cam porcusor. Imi mai place si Brad Pitt, de ce nu? Si actorul care il intruchipeaza pe Scofield si cel care joaca personajul Sawyer.

| oooooooo a răspuns:

Il admir mult pe Patrick Swayze, pentru sensibilitatea lui, imi plac ochii lui Gary Daniels, dar cel mai mult imi place Keanu Reeves.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Johnny deppwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Johnny Depp

| CrucifiedCountess a răspuns:

Robert Pattinson aka Edward Cullen din Twilight.

| blabla a răspuns:

Robert Pattinson, Aston Kutcher, George Clooney, Tony Parker

| Selena a răspuns:

Jonathan Rhys Meyers

| oanawannabe a răspuns:

Jesse Metcalfe (The other end of the line, Neveste disperate)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wiliam Levy si Poncho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac urmatorii:
johnny depp, colin farrel, eddie cibrian, justin long, ...nu neaparat in ordinea asta

ideea e ca brunetii mi se par cei mai atragatoritongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jared leto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Imi pl. fff mult de:Gabriel Porras, Wiliam Levy Alfonson Herrera si... cam atat.De fapt ar ma fi da vr.sa sp.ca ei sunt preferati mei.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corec wiliam levy e superb dar mai sunt si alti cum ar fi sebastian caicedo sau david zepeta si multi alti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult Chad Michael Murray big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos actor e cu siguranta Ian Somerhalder

| iocutza a răspuns:

Categoric cel mai frumos actor si nu numai, cel mai frumos barbat din lume este nicholas rogers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chad Michael Murray

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sebastian caicedo e cel mai frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sebastian caicedo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonardo Dicaprio

| Flexx a răspuns:

Ian somerhalder. logik e bun rauu

| alee3 a răspuns:

Hayden Christensen love struck