| Ando1dul a întrebat:

Care e cel mai frumos barbat din Romania?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Unul pe care probabil nu il cunoastem. Supraestimati valoarea prezentei publice.
Sunt atatia oameni grozavi de care habar nu avem. Sa luam exemplul ipotetic al unui barbat, cel mai frumos din Romania care nu se limiteaza la a fi cel mai frumos, lucru irelevant de altfel, ci cauta sa ofere valoarea lumii in care traieste, sa fie un om din ce in ce mai bun pe zi ce trece si este constient ca nu poate face asta atata timp cat se fataie pe la TV. Unul care fura nu este un hot si atat. Unul care e frumos nu e frumos si atat. Suntem oameni. Fiinte complexe. Habar nu avem de ce suntem in stare. Si asta fara sa ne ajutam de arme in masa si tot felul de dezvoltari tehnologice extravagante.
Hai sa ne punem intrebarile corecte.

| 3xfemeie a răspuns (pentru Bacemi):

Bun raspuns! si pentru fiecare din noi este un " cel mai" fie ca e tata, iubit, fiu, pentru ca reusim sa vedem dincolo de aspectul fizic!

| fabiola a răspuns:

Traian Basescu!

| mona a răspuns:

Sunt barbati frumosi in Romania dar nu consider ca ar fi unul sa zic ca e extraordinar de frumos

| Ofiintă a răspuns:

Cu totii avem o viziune diferita!

| Gabica a răspuns:

Hmmm...Probabil ca nopi nu il stim.Presupun ca nu trebuie sa ne limitam doar la persoena publice, nu? Atunci sunt foarte putine sanse sa il cunosti pe cel mai frumos pentru ca suntem 18 milioare de romani.

Răspuns utilizator avertizat
| Vix999 a răspuns:

Stai draga linistit ca tu esti ...nu te impacienta ca te ia cu palpitatii laughing

| irrumator30 a răspuns:

Alege intre Petre Roman si Miron Cozma

| Cataliciiii a răspuns:

Cel care are un caracter

| Shukacu a răspuns:

laughing si de ce te-ar interesa asta atata timp cat esti baiat.

| c0cuta a răspuns (pentru Shukacu):

Probabil se considera el cel mai frumoslaughing si dorea sa auda si alte pareri.

| TheoRossi a răspuns:

Fuego happy

| LucyLiu a răspuns:

Mdea....alege intre Emil Boc-Traian Basescu-Alex Velea laughing)

| yooady a răspuns:

Paii este Vlad gherman. este super frumos