| Ирина19 a întrebat:

Care e cel mai frumos mod posibil de a refuza un baiat?

Răspuns Câştigător
| crisgently a răspuns:

Sa fii sincera

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa fii tu insuti treci cu privirea peste el si nu il bagi in seama

| Rukhsandra a răspuns:

Oricat de "frumos" l-ai refuza tot va suferi... asta daca te iubeste

| cOnTexT a răspuns:

Buna Irina ☺,

De ce ii spuneti toti un raspuns "negativ", de ce sa il refuzi daca in mod cert nu ai o relatie sau orice altceva, sincer i-ai dat macar o sansa? sau nu e destul de "frumos" pentru gusturile tale happy?

Daca vrei sa iei o decizie buna, eu zic macar sa i dai o sansa ☻!

Toti meritam o sansa la ♥dragoste♥ nu?

Bafta tongue

| Anemona a răspuns:

Hei irina :* parerea mea e ca cel mai frumos mod posibil de a refuza un baiat e sa ii spui ca ai avut o relatie care te-a ranit destul de tare si nu mai esti in stare sa intri in alta deocamdata si ca ai vrea o pauza in ceea ce priveste baietii sau pur si simplu ca il vezi doar ca pe un prieten foarte bun si nu poti schimba astahappy el nu se va simti cel mai bine din lume dar va fi cel mai usor de suportat fata de alte refuzuri gen: chiar nu imi placi sau nu esti pentru mine. etc happy sper ca te-am ajutat:* pupici

| smartalogu a răspuns:

Ii spui ca ai pe cinevawinking Asta nici nu o sa il raneasca nici nu o sa ii dai de inteles ca nu il placi.

| crisgently a răspuns:

Multumesc pentru funda.Sarbatori fericite!

| Maria_8455 a răspuns:

Esti prea bun pentru mine, meriti mai mult

| ionel a răspuns:

Fii sincera! il va ajuta pe viitor asta, orice alta minciuna ii va da sperante si nu vei scapa de el laughing si nici el nu va merge mai departe.

| xentop47 a răspuns:

Ori sa-i spui ca ai prieten, ori sa-i spui ca ai trecut printr-o relatie care te-a afectat sentimental si un timp nu mai vrei nici o relatie, ori sa fii sincera si sa ii spui ca nu vrei!