| CaMeLya_5874 a întrebat:

Care e culoarea preferata a baietilor, a parul unei fete?

Răspuns Câştigător
| Gabriella24 a răspuns:

Camelia draga, gusturile baietilor difera la unii le plac blondele la altii brunetele si asa mai departe. pa :*

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Fiecare are gusturile lui. Nu poţi spune că toţi băieţii preferă aceeaşi culoare de păr. Fii serioasă!

| Gabriella24 a răspuns:

In legatura cu mesajul tau. [iti scriu aici ca nu iti pot trimite mesaj] nu am prezentat asa ceva... eu sunt fotomodel nu prezentatoare de televiziune happy :* pupici

| BiiiaBiii a răspuns:

Eu,sincer,nu cred ca baietii au o culoare favorita.Cred ca atat timp cat parul e sanatos si arata bine baietilor le va placea parul tau.

| lollipop222 a răspuns:

Eu sunt vopsita roscat si imi merge foarte bine laughing...cand am fost blonda sau bruneta nu mi-a mers asa de bine...dar depinde si de baiat big grin