| facpipi a întrebat:

Care e diferenta dintre spaga si mita? dintre dragoste si sex?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Spaga o dai oricarui functionar public sau medic, sa-ti "descurce" treaba, in timp ce mita o dai ministrului sau sefului de cabinet cu sanse sa-l trimiti dupa gratii.
Sex poti face cu oricine care te inspira si te accepta, dragoste numai cu omul pe care-l ai si-n suflet.
In tribunale vei auzi numai cuvantul "mita" si verigheta e cea mai mica....catusa!

3 răspunsuri:
| al3ks a răspuns:

Foarte bone spus vasicwinking happy

| vasic a răspuns:

Dragoste = sex + spaga ( de ex. flori de ziua ei) + mita (pe care i-o dai lu frate-tu/sora-ta sa plece de-acasa sa-ti poti face de cap cu ea)