| Sara2 a întrebat:

Care e mai frumoasa penelope cruz sau paris hilton?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Fara comparatie, Penelope! Nu se compara cu Paris, blonda stearsa, fara farmec!

17 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Dupa gustul meu, Penelope Cruz.

lolita
| lolita a răspuns:

Penelope.

eileen
| eileen a răspuns:

Penelope are si votul meu, este foarte naturala, arata bine dupa parerea mea si e amuzanta, joaca bine, e inteligenta.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Daca ar fi sa aleg doar intre acestea doua - Penelope Cruz ar castiga cu siguranta. Daca ar fi sa aleg dintre mai multe?!

| andreutz a răspuns:

Daca iti zic ca mie ca baiat nu imi place niciuna ma crezi? nu te mint...paris parca e prea comuna, nu are nimic iesit din comun... iar penelope, mi se pare ca pur si ismplu nu are forme...si la fata, iar...chiar nu mi se pare a fi draguta... e un simplu comentariu, a nu se interpreta aiurea big grin

| beba a răspuns:

Penelopehappy

| MihaiA a răspuns:

Angelina happy big grin Penelope dintre astea 2

| leluc a răspuns:

Nici una nici alta dupa parerea mea. Dar daca ar fi sa aleg musai intre cele doua, as alege Penelope entru ca e naturala si cu un IQ mult mai ridicat decat al domnisoarei Hilton.

| joy a răspuns:

Si eu zic ca Penelope, e mai dulce.chiar daca sunt blondabig grin, Paris, nu-mi place.Nu e pe gustul meu

| N538961518 a răspuns:

Penelope cruz

| LittleZyzy a răspuns:

Nici nu exista grad de comparatie intre cele doua, bineinteles ca Penelope.

| maitreyi a răspuns:

Aishwarya rai... dar dintrecele doua penelope

| avalon a răspuns:

Penelope :X normal.

| Teardrop:] a răspuns:

Penelope cruz.de paris hilton nu imi place deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penelope, are trasaturile mai accentuate si este mai senzuala

| elinea a răspuns:

Penelope, fara comparatie si calda si dulce

| parishot a răspuns:

Paris