| dia_8663 a întrebat:

Care e scopul baietiilor cand violeaza fete?

11 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Sa se simta satisfacuti

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Dupa parerea mea acei baieti sunt bolnavi, obsedati sexual.

| iLexii a răspuns:

Pai. nu prea stiu. eu cred ca din cauza lipsei femeilor din viata lor

| Nechaty a răspuns:

Nu au un scopsad

| Aylee a răspuns:

Ei sunt intr-un fel "non-liferi" nu au nici o treaba cu viata, sunt niste idioti care ar trebui eutanasiati. Au probleme cu "bibilica".

| oana_5440 a răspuns:

Sigur sunt obsedati sexual nu au minte nu judeca pur si simplu!

greece12
| greece12 a răspuns:

Un baiat care violeaza, inceteaza sa judece(inteligenta e prima care ne deosebeste de animale), se transforma intr-un animal si functioneaza ca atare.Nu-l poti controla,nu-l poti stapani.Unicul scop e descarcarea sexuala. Daca ti s-a intamplat asa ceva,discuta cu o persoana mai mare(mama,o matusa,diriginta) si nu tine in tine lucrul asta, poti ajunge sa ai mari probleme psihologice si comportamentale. Daca nu ti s-a intamplat si intrebi doar din curiozitate, sa ai mare grija ce prieteni iti faci si unde te duci.Se intampla atatea...

| bau0217 a răspuns:

Obsedat, ***, poate pedofil, are nu stiu ce fantezii, nebun, sau vrea cazare si mancare pe gratis

| michaelina a răspuns:

Sasi bata joc de ele.

| rony a răspuns:

Sa intre la puscarie.

| ombladon a răspuns:

Sufera de LTP (lipsa totala de pi***) laughing