| anonim_4396 a întrebat:

Care e senzatia de a purta chiloti tanga ? ce simti ? (stiu ca e ciudat k intreb asta...)

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VadTot a răspuns:

De ce nu incerci sa porti si sa vezi care i senzatia! As fi vrut sa spun dar nu vreau sa fiu vulgar aicilaughingintelegi tu ok? Apropo cati ani ai? cind este ziua ta de nastere poate iti voi face cadou un set de chilotei tanga! ok?

| CrIsTyNeL072 a răspuns (pentru VadTot):

Nu inteleg...da`mi un smg privat si spune-mi happy...ehh stai lin k pot sa imi cumpar si eu

| VadTot a răspuns (pentru CrIsTyNeL072):

Cati ani ai?

| CrIsTyNeL072 a răspuns (pentru VadTot):

| VadTot a răspuns (pentru CrIsTyNeL072):

Multi inainte esti fata s au baiat?

| larrii a răspuns:

Ce senzatie sa fie... simti ca iti intra ceva in c*r laughing

| OdDbAlL a răspuns:

Cred ca e baiat, dc era fata stia care e senzatia laughing

| whattt a răspuns (pentru OdDbAlL):

Sunt si baieti care poarta (printre ei si eu )

| Sakira200 a răspuns:

Cum sa fie senzatia? Un pic incomozi big grin dar mai buni ca bikinii big grin Sint la moda