| XpisiXmiawX a întrebat:

Care este cea mai amuzanta intamplare din viata voastra?

dar cea mai trista?

funditzzza pentru cel mai fain raspuns big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cea mai amuzanta a fost cand am obtinut permisul de conducere C apoi cea mai trista cand am aflat ca fosta prietena din Romania e o curva. bye

| Narfundo a răspuns:

Cea mai amuzantathinking nuht am avut mult prea multe faze" amuzante ca sa imi amintesc de una in mod special. Dar cea mai trista faza este ca mi-am dat seama prea tarziu ca masturbarea nu e bunalaughing

| Dyutzzah a răspuns:

Cea mai amuzanta a fost ca atunci kdn eram mica mama mia refuzazt ceva iar eu m-am trantoit pe burta in namol iar cea mai trista a fost cand am aflat ca fostul prieten a fost inchis pentru trafic de droguri

| LLO a răspuns:

Amuzanta : Cand am fugit de la ora de bio si am fost la un coleg si am stat inchisa intr-un dulpa o ora ca a venit taicaso laughing.
Trista: Cand a inceput scoala.laughing