| adina_8849 a întrebat:

Care este cea mai penibila declaratie de dragoste pe care ati primit-o vrodata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" hei baiatu te fac o tura... 50 de lei jos si 10 lei sus, pentru tine gratis, da prietenii tai platesc" eram cu inca 2 tipi usor euforizati dupa o noapte prin cele mai tarii cluburii din oras, ne taram spre o cafenea inspre o benzinarie, cand o creatura care se confunda cu intunericul diminetii imbracata in lenjerie intima si geaca de iarna mia adresat aceasta aceste cuvinte jignitoare din mai multe puncte de vedere 1 pentru ca ne considera niste potentiali clienti, 2 pentru ca se pare ca ma placea. nu e chiar visul meu sa fiu apreciat de traseise, si 3 le'ar fi luat bani prietenilor mei si mie nu... adica no ori suntem golani ori nu mai suntem

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

O declaratie de dragoste nu e niciodata penibila.
Tu, daca iti deschizi sufletul in fata unui baiat, esti penibila?!

Si @fabiola are dreptate, ce au declaratiile de dragoste (sincere) cu frazele (chiar penibile) de agatat?!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineaţa. Nu e declaraţie, e o replică stupidă de agăţat : "Crezi în dragoste la prima vedere, sau e nevoie să mai trec o dată prin faţa ta?". laughing

pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Cum zic ceilalti: textele de agatat sunt penibile, declaratiile de dragoste nu.

| Razvan a răspuns:

Cele analfabete.Si au fost o gramada.In general cele care contin exces de complimente sunt puerilewinking

| TeoPT a răspuns:

"Tu doreste sa fie cu eu? " rolling on the floor

Esti batuta-n cap. De cand e dragostea penibila? Cei care folosesc replici idioate de agatat ca sa faca pe smecherii, aceia sunt penibili. straight face

| fabiola a răspuns:

Declaratia de dragoste nu poate fii penibila! In plus nu trebuie confundata cu formule de a atrage atentia cuiva(asta ca sa evit cuvantul,, agatat"...nu-mi place deloc cum suna!)

| adina_8849 explică:

Va spun o declaratie de dragoste care mie mi se pare penibila si voi puteti decide daca sunt unele declarati de dragoste penibile."te iubesc enorm de mult dar nu pot sa ma despart de ea " asta e una din declaratile penibile de care vorbeam.

| raine a răspuns:

Doar o declaratie falsa ar putea fi penibila.

| alexuzha a răspuns:

"mie mi se pare ca ea tine mai mult la mine decat tii tu, dar eu tot cu tine staulaughing si tot la tine tin" da. asta a fost ultima declaratie a fostului meu prieten dupa asta ne-am despartitlaughing

| Blue_1119 a răspuns:

Declaratii de dragoste penibile sincer nu am primit dar o replica haioasa pe care am auzit-o : Hmmm tin sa te anunt ca te-am gasit in dictionar la cuvantul PERFECT.hee heesau mai era una :ai o harta? m-am pierdut in ochii tai!