| theodoraafi a întrebat:

Care este cea mai trista amintire pe care o ai?

Răspuns Câştigător
| georgiana a răspuns:

Moartea unui foarte bun prieten, a fost bizzar...in ziua respectiva vorbeam cu el la telefon si peste 3 ore am aflat ca a murit! am izbucnit in plans si nu inteleg de ce oamenii buni sunt primi care ne parasesc. A fost ca un frate pentru mine sad

11 răspunsuri:
| Mefisto23 a răspuns:

Moartea bunicii mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Când am aflat că mămica mea este extrem de bolnavă. Sunt foarte supărată.
Pa, pa.

| Dianna a răspuns:

Pierderea uneia din cele mai insemnate persoane pentru mine:-

| frumusica80 a răspuns:

Pierderea verisorului meu de 8 anisori, si 2 ani mai tz a mamei mele.asta ma distrus complet.
te pup
pa

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ca a murit o foarte importanta persoana din viata mea, strabunica mea, chiar azi-noapte...

| Razvan a răspuns:

Moartea unui baiat de 18 ani intr-un stupid accident de masina chiar aproape de casa measad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off, nu vrei sa stii...pana si eu imi doresc sa o uit sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire... a iubi, iubire... sad

| mary_4765 a răspuns:

Hmmmm...
big grin
cind m-a batut mamy
laughing

| citron a răspuns:

Moartea parintilor mei intr-un stupid accident de masina

| Beyush a răspuns:

Moartea unui fost coleg de al meu. Chiar daca nu mai eram colegi de 3 ani, tineam legatura. Inainte cu o seara vorbeam cu el si imi povestea ca vrea sa aiba medii mai bune ca anul trecut pentru ca parintii lui i-au promis ca ii vor cumpara un scuter. Era chiar inainte de Craciun si deja de abia astepta sa isi primeasca mult doritul cadou. Ziua urmatoare am aflat ca a murit intr-un accident stupid si am fost socata. Cred ca mi-au trebuit cateva zile sa realizez ca el chiar nu mai e printre noi. M-a durut mult pierderea lui si chiar si acum, cu toate ca a trecut deja un an, de cate ori imi aduc aminte de intamplarea asta plang.

Te-am pupat!