| Cata7hDr a întrebat:

Care este cea mai usoara cale pentru voi de a uita o fata la care ati tinut foarte mult?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

M-am casatorit cu autotrenul firmei si am uitat de toate.

| PotHed a răspuns:

Iti vezi de viata ta in continuare nu are rost sa cauti alta nu o sa mearga pe loc imediat. Se rezolva cu timpul nu te stresa prea tare cu asta.

| iubesc a răspuns:

Nu prea ai cum sa uiti pe cineva pe care inca iubesti. Lupta pentru acea persoana!

| Dariusuu a răspuns:

Dacă ştiu că e fericită atunci şi eu sunt, şi reuşesc s-o uit.

| grab a răspuns:

Mergi la masaj erotic de vreo cateva ori si o sa vezi ca femeile mai sunt bune si la altceva decat la ranit inimi de barbati.

Apoi fa-ti alta prietena dar un pic mai diferita ca si caracter de vechea.

Bafta!

| sayWhaaat a răspuns:

Eu m-am apucat de baut.

| ExPeRyMeNt a răspuns (pentru sayWhaaat):

=]] asta a fost taretongue si sa stii ca nu e buna bautura pretenas big grin

| Lina1993 a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate.
E vorba de aur pentru mine big grin
In rest, iesi si stai cat mai mult cu prietenii tai, gaseste-ti activitati care sa-ti tina mintea ocupata

| SarosBogdan a răspuns:

Sa te combini cu alta urgent.

| Ionut19CT a răspuns:

Cam greu...

| Ionut19CT a răspuns:

Dar daca stai sa te gandesti, trece ia viata, dapai dragostea

| Anonimul674 a răspuns:

Cautati un hobby sau altceva care sa-ti distraga atentia de la ea.

| Edwward a răspuns:

Cum sa nu existe nici o cale? Cand va aud cu din astea... Iti gasesti frate alta, incerci sa iubesti alta, ca doar pute pamantul de ele laughing

| OglindaCristian a răspuns:

Este iti tai venele, sari de la a 4-lea etaj, sari sub masina care vine cu 100KM/H, te spinzuri, te inpungi in inima etc. etc.

| Alexutz13 a răspuns:

Acea cale nu exista. Nu ai cum sa uiti o fata daca ai iubito cu adevarat. Toate amintirile ce le-ai avut cu ea le vei purta in suflet si gand toata viata... Asta in cazul in care a fost intr-adevar o fata speciala alaturi de care ai construit o relatie speciala.

| Ex_Al_1992 a răspuns:

Foarte multe jocuri video te scapa de orice problema

| ariana2003 a răspuns:

Jocurile pe pc sunt cele mai bune in treburi din astea joaca jocuri multe mai mult timp si o sa uiti de ea s-au fa ce iti place de exemplu poker ceva etc. oricum pana la urma o sa uiti de ea parerea meabig grin

| Leu_Dennis_1995 a răspuns:

Distreaza-te cu prieteni si gasesteti una mai frumoasa mai bunoaca si mai atractiva de care sa te indragostesti belea si uiti de ea garantat