| mario a întrebat:

Care este cel mai amuzant obiect care vi la. ti introdus in vagin? sincer.:d

13 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

straight faceai pb serioase nu poti tu sa dormi de chestia asta?

si-o daca esti asa de curios nu mi-am introdus nimic in vagin

| Crisstina a răspuns:

Teava de gaz! laughing

| afrodita17 a răspuns:

Ovulele sau ob-urile ar fi amuzante?

| zarkon a răspuns:

Bă, da pervers mai eşti, ti sa sculat când ai pus întrebarea asta?

Răspuns utilizator avertizat
| ladyfoarfeca a răspuns:

Amuzant! adica?rolling on the floor

uite eu nu me-am introdus nimiclaughing

| Ghindă a răspuns:

Nimk, vrei sa intri tu acolo?laughing

| BugsBunny_3789 a răspuns:

O carte de bancuri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor
prin scoala mea se aude ca sotia directorului si-a introdus un spary in vagin, si nu la mai putut scoate, a ajuns la spital
nu stiu sigur daca e adevarat, dar toata lumea vorbeste despre asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba esti proasta ce dracul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha sa trezit @zarkon sa vorbeasca dar tu nu ereai draga pervers cand ziceai ca mai umbli cu 2 fete ca face-ti sex in grup si ca vre-ti sa traiti fericiti in 3 laughing

| PrincessMonny a răspuns:

Telecomanda cred thinking dc?

Răspuns utilizator avertizat