| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun si eficient mod de a te rade in zona pubiana la barbati fundawinking astept cat mai multe rasp

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Crema depilatoare dar daca te iriti.lama doar sa ai grija sa nu te tai foloseste sapun lichid sau spuma

6 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Incearca cu crema depilatoare ca sa nu risti sa ramai fara bijuteriibig grin

| Nocturne0 a răspuns:

Si tuns e nasol...si din cate stiu zona pubiana e si la subrat. la subrat e la fel de nasol ca "in alte zone" sa te razi pentru ca iti va creste mai mult par, mai des si mai gros.O solutie ar fi epilatul dar mi se pare nasol si nu voi incerca in zona peni*ului sa ma epilez. la subrat am incercat dar e dureros si ciudat
eu prefer sa il las natural iar cand vine vara sau trebuie sa port tricouri sa ma tund/rad (adica sa nu ma rad cum vad un fir de par).

| demon a răspuns:

Waii sa vezi ce creste daca te dai cu crema depilatoare pe piept oriunde nu conteaza zona :-s

| Costică_6760 a răspuns:

Dacă tot te razi, măcar să fie briciul ascuțit bine, să nu te chinui. Știi tu, dacă nu tai din prima, e greu după.

| Jack_6695 a răspuns:

Tuns, nu ras. Vei regreta daca te razi happy
(m-am castrat de un coiutz incercand)

| adynutza_7612 a răspuns:

Ii najpa si eu am incercat dar nu merge in niciun modbig grin