| PoKo97 a întrebat:

Care este cel mai nebunesc lucru pe care i lai face unei persoane ca sa iti dovedesti dragostea/ iubirea fata de ea?

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Sa-mi schimb viata la 180 de grade de dragul lui.

| Cocodrilo a răspuns:

O persoana care iti cere dovezi nebunesti nu merita dragostea. Daca nu cumva a observat deja (sau i se pare) ca nu meriti tu.

| Fartie a răspuns:

As sari dintr-un avion cu parasuta si in cadere sa tin un banner cu "Te iubesc". Eu chiar as face asta smug. Funda?

| OtipaOarecare a răspuns:

As fugi impreuna cu el, chiar si cu fonduri minime, in lume, oriunde, numai sa fim impreuna.