| blackberrygirl a întrebat:

Care este cel mai sigur test de sarcina?

Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Mai toate sunt bune..si femina si barza si mai suunt. important este sa le faci cu urina de dimineata! si sa faci 2 ca sa fii sigura de rezultat. ia teste care depasesc 7 lei ca pret!

6 răspunsuri:
| EmaTanase a răspuns:

Este femina! Intreaba la farmacie e cel mai bun dar mereu trebuie sa-ti iei macar 2 teste sa fi sigura!

| Chiorean_Marianachiorean_1975 a răspuns:

Niciunul doar la medic

| Felys a răspuns:

Ecografia

| MihaiSmeker a răspuns:

Astepti 9 luni daca nu iese mai astepti icna 1 si daca nici atn anul iese nu estiwinking

| mona a răspuns:

Testul,,barza,,parerea mea

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Un test de sarcină ( pe bază de urină ) "corect" efectuat este SIGUR în proporţie de 98-99 % şi sunt NECESARE 2 teste la interval de 3 zile între ele, pentru a se "confirma" unul pe celălalt!

Vezi răspunsul pe care ţi l-am dat la o întrebare anterioară, unde ţi-am EXPLICAT exact cum să le faci!