| Roza21 a întrebat:

Care este fata/baiatul ideal? ce trebuie neaparat sa aiba persoana de langa tine? de la fizic pana la obiceiuri/personalitate etc

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stii,fiecare om e unic si irepetabil.
Pe urma,caracterul,gusturile si estetica fiecarui om sunt complet diferite! Ceea ce pe mine m-ar putea face sa cad in extaz,pe tine poate ca te-ar lasa rece.
Motiv pentru care,la intrebarea ta eu o sa-ti raspund ca depinde de fiecare,in parte!
Toti cautam o dragoste perfecta,cu o persoana ideala.
Dar, depinde de fiecare din noi sa descoperim proportia in care celalalt ne corespunde!
Si pentru asta, avem timp o singura viata! Una!