| anonim_4396 a întrebat:

Care este felu vostru preferat, de a fi agatate de un baiat. fetelor?

3 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Asta depinde d moment, d starea p care o am, depinde unde suntem.
oricum in primul rand conteaza mult mimica, limbajul trupului. o privire, un zamget, un gest uneori ma pot face sa cad din start ca muscalaughingdupa asta conteaza textele!laughingdar daca te apuci si imi zici texte invatate p net(ca d ex tatal tau a fost un terorist, deoarece tu esti o adevarata bomba sexy)ma pierzi din start si ma faci sa rad. daca vii la mine si incerci sa porti o discutie cat mai normala si draguta cu mine ma ai.si desigur conteaza si ce si cum facilaughing

| lilstar a răspuns:

Hmm ceva amuzantbig grin mi se mai intampla ca tipii simpatici sa ma opreasca pe strada si sa imi faca un compliment cevabatting eyelashes mi se pare dragutbig grin cine stie ce se poate lega:X

| marianaa a răspuns:

Mie imi place sa-mi vb frumos si sa se poarta frumos nu sa-mi faca cadouri scumpe pentru ca dragostea nu se cumpara ci se castiga prin sentimente, vorba, complimente si daca se da un cadou poate fi confectionat de tine si chiar daca nu a iesit bine conteaza ca ai pus suflet. In asta consta dragostea si nu-mi place termenul "a agata" parca ai fi un golan, fara suparare:d. Asta e parerea mea si felul meu de a fi dar sunt si unele fete care le plac cadourile scumpe si sa fie agresata. Oricum sper sa-ti fi dat un raspuns la intrebarea ta.