| Jay1 a întrebat:

Care este lucru cel mai cel mai important "În afara banilor" într-o relație?

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

25 cm

| Jay1 explică (pentru Elena9328):

Am înţeles și sunt de acord în totalitate cu tine.

| Plato a răspuns (pentru Elena9328):

Aoleu, ai depasit-o pe alina.

| Elena9328 a răspuns (pentru Jay1):

rolling on the floor

| Elena9328 a răspuns (pentru Plato):

Și ce treabă am eu? Fiecare cu ale salehee hee

20 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intr-o relatie adevarata, banii nu conteaza deloc, pentru ca nu aduc fericirea!
Dragostea, sentimentele, loialitatea, respectul, intelegerea, increderea, compromisurile samd.
Astea sunt importante intr-o relatie fericita!

| alina2k18 a răspuns:

20 cmwinking

| Plato a răspuns (pentru alina2k18):

Te-a depășit domnisoara, are pretentii mai. mari.

| alina2k18 a răspuns (pentru Plato):

Prea mult 25 sefu, prefer 20 si groasawinking

| Dalmore a răspuns:

Sentimentele, comunicarea, respectul reciproc.

| Endoryus a răspuns:

Respectul.
PS. Sa stii si tu. Astea cu 20 25 nu au parte nici de 5cm.

| CleanHeart a răspuns:

Respectul, increderea, sinceritatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea

| Jay1 explică (pentru anonim_4396):

Bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jay1):

A da si aspectul fizic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii

| wpetterssone a răspuns:

Cele mai importante într-o relație sunt cunoștința și iubirea.

| Paula2018 a răspuns:

Banii nu prea sunt importanti. Respectul si comunicarea. Daca exista respect si comunicare, e imposibil sa nu functioneze ceva.

| Treaem24 a răspuns:

Iubirea si sexul fără ele nu e relatie

| Thyself a răspuns:

Comunicarea, fiecare să fie conștient de realitatea celuilalt, pentru a nu-și face filme degeaba. Presupunerile sunt cancerul relaţiilor. Trebuie să se clarifice absolut orice, să nu rămână loc de interpretări. Dacă te deranjează ceva să spui, dar concentrat pe experienţa ta de viaţă, nu aruncat ca un reproș. Decât să zici cuiva că nu îţi oferă atenţie îi spui că ţi-ar plăcea să petreceţi mai mult timp împreună, că îţi lipsește. Deși o relaţie se trăiește datorită emoţiilor ele nu prea au ce căuta în comunicare, cu atât mai puţin când devin reproșuri. Totul trebuie să fie informaţie în funcţie de care se iau decizii. Emoţiile ne aparţin fiecăruia în mod separat, nimeni nu e responsabil de ce simţim. Dar dacă vrea o relaţie cu adevărat e dispus să caute formele prin care să te ajute să îţi vindeci traumele, într-un mod prin care să nu își neglijeze nici bunăstarea lui. Altfel, e clar că relaţia nu mai poate continua, fără înţelegerea faptului că fiecare are nevoie de iubire pentru a deveni un partener mai bun. Înainte de a cere oferă și nu va mai fi nevoie să ceri.

| Zbzuzu a răspuns:

Pl