| Andrei2612 a întrebat:

Care este marime penisului unui baiat de 13 ani?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

10-12cm

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

17-18

| alina2k18 a răspuns:

14-15cm

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutElian1990 a răspuns:

Cred ca intrebi marimea medie, ca marimea penisului difera de la individ la individ, chiar daca au aceiasi varsta.
Un doctor american a facut unele cercetari si a descoperit ca marimea normala a penisului, in cazul unui baiat de 10 ani este de 4-8 cm, a unuia de 12 ani, 5-10 cm, a unui baiat de 14 ani, 6-14 cm, a unuia de 16 ani, 10-15 cm si a unuia de 18 ani, de circa 11-17 cm. Totusi, doctorul a descoperit, de asemenea, ca oricat de mic ar fi penisul ne-erect, la peste 90% dintre barbati, acesta creste pana intre 14-18 cm, cand se afla in erectie.

Răspuns utilizator avertizat
| Basilievski a răspuns:

20CM Records.

| Goia14dani a răspuns:

Vrei sa vezi?